Добредојдовте во
безбедната
зона за купување

Започни нов сексуален живот со XtraSize

Вашиот нов сексуален живот е оддалечен само неколку клика. Направете го овој чекор. Пополнете го формуларот подолу и нарачајте XtraSize.Сеуште не сте го пробале нашиот производ? Изберете двомесечен третман „Старт”. Чини само $1,15 на ден – доволно да добиете дополнителни два и пол сантиметри и да добиете поинтензивно сексуално задоволство!1. Изберете пакување за себе

 • Почетно пакување - $79

  Одберете го ова пакување доколку сеуште го немате пробано нашиот производ и самите согледајте како функционира. Два месеци се доволно време да ја зголемите еректилната функција и да додадете 3 сантиметри на вашиот пенис.

  • Пакување: 1
  • Време: 2 месеци
  • Ефект: + 3 сантиметри
 • Економично пакување - $129

  Ова пакување гарантира оптимални резултати. Откако ќе го завршите третманот, вашиот пенис ќе биде забележително подебел и 5 сантиметри подолг.

  • Пакување: 2
  • Време: 4 месеци
  • Ефект: + 2 сантиметри
 • Препорачано пакување - $159

  Доколку навистина сакате да го добиете максимумот од XtraSize, изберете го ова пакување. Tака, вашиот пенис ќе биде максимално дебел. Дополнително, ќе добиете 7,5 сантиметри поголема должина.

  • Пакување: 3
  • Време: 6 месеци
  • Ефект: + 3 сантиметри

Доколку сакате, може да додадете други произзводи на вашата нарачка

 • Maxatin - $29

  Кога купувате XtraSize, може исто така да додадете Maxatin на вашата нарачка. Maxatin е нов производ што ќе ви овозможи да го зголемите бројот на сперматозоиди над 500% и да доживувате исклучително интензивни оргазми. Без никакви споредни ефекти. Редовната цена на производот е 49 $

2. Пополнете го формуларот

* - задолжителни полиња

користете латиница / use latin alphabet

 • Можам ли да ја добијам
  пратката додека сум во странство?

3. Изберете начин на плаќање

 • Плаќање однапред - 25 $

  По нарачката, ќе бидете пренасочени кон системот, каде ќе можете да платите со кредитна картичка или Transferuj, да направите брз или конвенционален трансфер. Нарачаните стоки ќе ви бидат пратени веднаш откако парите ќе легнат на нашата сметка. Времето за процесирање на нарачката е до 2 работни дена.


4. Нарачајте веднаш

Нарачка: $0
Испорака: $25
Вкупно: $25